Programista JAVA - platforma JEE

praca it: etat dla ArchiDoc SA / Chorzów

Tagi: Java

Grupa OEX/ArchiDoc S.A. – jest liderem na rynku rozwiązań outsourcingowych w dziedzinie zarządzania dokumentami. Oferujemy kompleksowe usługi z szeroko pojętym obiegiem informacji w przedsiębiorstwach. Posiadamy kilka Centrów Operacyjnych, w których zatrudniamy blisko 700 pracowników. Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy:

kandydatów/kandydatki na stanowisko:

PROGRAMISTA JAVA
Miejsce pracy – Chorzów

Zadania: samodzielne programowanie w wymaganych aplikacjach

Wymagania:
• Biegła znajomość języka Java
• Znajomość standardów JEE
• Znajomość technologii: Spring, Hibernate, TopLink, JSF
• Znajomość technologii Web Services
• Umiejętność tworzenia aplikacji webowych
• Znajomość zagadnień bazodanowych
• Mile widziana znajomość SQL Server
• Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej
• Możliwość pracy w elastycznym systemie czasu pracy
• Możliwość przystąpienia do benefitów pozapłacowych: ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, ubezpieczenia grupowe na życie
• Możliwość stałego rozwoju zawodowego i zdobycia cennych doświadczeń
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Szkolenia
• Pracę w przyjaznej atmosferze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-20
Wyświetlona: 4891 razy