PHP Developer

praca it: etat dla ITFS sp. z o.o. / Gdynia

Tagi: php

www.itfs.pl
Szukasz innego stanowiska? Zapraszamy na itfs.pl/aplikuj

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi informatyczne na terenie całej Europy. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw komercyjnych oraz pośredniczymy przy tworzeniu zespołów specjalistów IT. Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Poszukujemy Developerów zainteresowanych pracą projektową oraz chętnie podejmujących nowe wyzwania. Zależy nam na podjęciu współpracy z osobą posiadającą min. 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych w języku PHP.
Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę z kandydatami. Jeżeli chciałbyś pracować, jako niezależny kontraktor w innych miastach Polski lub wyjechać za granicę – dajemy taką możliwość. Stale nawiązujemy nowe kontakty i bierzemy udział w nowych projektach.

Opis stanowiska:

Podstawowe informacje:

• Miejsce pracy: Gdynia
• Termin rozpoczęcia: Maj 2014
• Liczba wakatów: 2
• Przedział wynagrodzenia: 4.000-8.000 zł (przy kontrakcie podnosimy stawki)
• Tryb pracy: Pełny etat
• Czas trwania: 6 miesięcy (z dużym prawdopodobieństwem przedłużenia)
• Forma zatrudnienia: kontrakt/ umowa o pracę/ umowa zlecenie (do indywidualnego ustalenia)

Zakres zadań na stanowisku:

• Projektowanie i tworzenie aplikacji webowych z wykorzystaniem języka PHP,
• Prace związane z rozwojem systemu CMS,
• Realizacja prac programistycznych zgodnie z założeniami projektu,
• Dbałość o wysoką jakość wytwarzanych rozwiązań.

Wymagania stawiane przed kandydatem:

Podstawowe wymagania:

• Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
• Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku PHP Developera,
• Praktyczna znajomość PHP, HTML, JavaScript ( jQuery) oraz CSS,
• Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL),
• Podstawowa znajomość systemu Linux od strony administracyjnej oraz systemu kontroli wersji GIT,
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną oraz korespondencję,
• Wysoka jakość wykonywanej pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

• Znajomość frameworków Symfony 2 oraz eZ Publish CMS,
• Doświadczenie w zakresie integracji rozwiązań webowych z systemami CMS.

Oferujemy:

• Udział w ciekawym i pełnym wyzwań projekcie,
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
• Przejrzyste warunki współpracy, możliwość realizacji kolejnych ciekawych projektów z ITFS.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-23
Wyświetlona: 5404 razy