Starszy projektant UX/UI

praca it: etat dla Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Niemcy

Tagi: projektant IT INFORMATYKA Niemcy UX UI

Dla naszego Klienta, niemieckiej Firmy działającej w branży informatycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Berlin

Zakres obowiązków:
- pomoc w rozwijaniu produktu i podejmowanie decyzji związanych z projektami
- tworzenie szkiców projektów, rozrysowywanie kadrów, zwiększanie przepływu użytkowników
- projektowanie prototypów, w celu testowania pomysłów i identyfikowania deficytów i wad
- udzielane informacji zwrotnych , rzetelna krytyka projektów
- odgrywanie dużej roli w dostarczaniu nietuzinkowych user experiences oraz rezultatów
- wspólna praca z interdyscyplinarnym zespołem, pomoc w tworzeniu koncepcji
- dowodzenie programem testowania użyteczności oraz wdrażane go do naszego procesu rozwoju produktów

Wymagania:
- chęć do dyskusji i współpracy nad projektem z różnymi zespołami
- wykształcenie wyższe związane z Human Computer Interaction, projektowaniu interakcji, user experience lub równoważne doświadczenie praktyczne
- minimum 5-letnie doświadczenie w projektowaniu aplikacji internetowych (e-commerce, mobile będzie dodatkowym atutem)
- profesjonalne port folio projektowanych interakcji zawierające zarówno rezultat końcowy, jak i proces jego powstania
- wiedza – znajomość strategii i nowych trendów z zakresu User Interface Design (web i mobile)
- wiedza z zakresu Web 2.0 i technologii mobilnych, znajomość CSS, HTML5, elastyczność w web design
- umiejętność analizy problemów i ich rozwiązywania
- zaawansowane werbalne i pisemne zdolności komunikowania korzyści i zalet projektowania produktów UI dla biznesu i technologicznych liderów

Oferujemy:
- pracę w charakterze freelancer lub na umowę o pracę (do wyboru)
- wysokiej klasy komputery z twardym dyskiem SSD, 16G pamięci 4х Xeon 3,X Ghz + 2× 24 calowe ekrany
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
- dodatkowe korzyści: darmowe napoje i owoce, rabaty dla pracowników

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-04
Wyświetlona: 6917 razy