Administrator Windows

praca it: etat dla Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Niemcy

Tagi: administrator windows niemcy programowanie it

Dla naszego Klienta, niemieckiej Firmy działającej w branży informatycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dusseldorf

Zakres obowiązków:

Praca w prężnie rozwijającej się Firmie nad zaawansowanymi projektami, mającymi na celu ulepszyć infrastrukturę. Do głównych zadań będzie należało rozwiązywanie problemów, spowodowanych usterkami w środowisku technicznym. Wykorzystanie praktycznego doświadczenia w pracy z Activ Directory w celu utrzymania i uatrakcyjnienia środowiska Windows Server.
Wprowadzanie nowych technologii i usług wykorzystując wiedzę z z zakresu Windows Server.
Do zadań będzie należało również dowodzenie utrzymaniem, konserwacją stacji roboczych, w tym planowanie oprogramowania i infrastruktury projektów, testowanie i wdrażanie na rynek nowego oprogramowania i aktualizacji.
Kontakt z wewnętrznymi użytkownikami.

Wymagane:

- ukończone studia licencjackie lub praktyczne doświadczenie
- minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w dziedzinie informatyki
- bardzo dobra znajomość MS Office 2007, 2010 i 2013
- praktyczne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów/ usuwaniu usterek, utrzymywaniu, konserwacji i instalacji Windows 7/8, Windows Server 2008/2008R2, Exchange Server 2010, Linux i Macintosh
- praktyczna znajomość Powershell
- duża wiedza operacyjna w zakresie sieci oraz usuwania usterek sieci, związanych z ISA lub TMG
- biegła znajomość języka angielskiego
- umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi w realizacji wspólnych celów
- zdolność do myślenia, planowania i wykonywania wielu projektów jednocześnie w sposób zorganizowany

Mile Widziane:

- doświadczenie w pracy z Sharepoint
- znajomość produktów Open Source np. OCS Inventory
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

- miłą atmosferę,
- pracę w dynamicznym i międzynarodowym zespole
- możliwość sprawdzenia się w pracy zespołowej nad projektem
-możliwość uczestnictwa w różnych zajęciach sportowych
- współpraca na podstawie kontraktu
- atrakcyjne wynagrodzenie 4500 euro/miesięcznie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-04
Wyświetlona: 7138 razy