Programista ASP.NET

praca it: etat dla Trimtab S.A. / Warszawa

Trimtab. Business know-how and software.

Trimtab S.A., firma informatyczno-konsultingowa, świadcząca usługi dla największych firm na polskim rynku, poszukuje liderów IT. W związku z nowymi projektami i wewnętrznym rozwojem naszej organizacji szukamy osób pragnących budować z nami zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Trimtab S.A. to szansa rozwoju dla osób, które potrafią być liderami i chcą mieć swój udział w dalszym rozwoju naszej organizacji. Jesteśmy dostawcą internetowych rozwiązań wspomagających zarządzanie procesami biznesowymi. Budujemy własny system, platformę klasy Business Process Management (BPM).

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Programista (Nr ref. GW/IT/P/JP)

Nasze oczekiwania :

  • znajomość platformy ASP.NET,
  • znajomość języka C#,
  • znajomość MS SQL Server 2000/2005,
  • znajomość Microsoft.AnalysisServices.AdomdClient,
  • mile widziane wykształcenie wyższe o profilu informatycznym,
  • mile widziane certyfikaty Microsoft,
  • mile widziana znajomość platformy Windows CE.

Obowiązki:

  • uczestnictwo w projektach budowy systemów informatycznych,
  • utrzymanie systemów informatycznych,
  • planowanie i raportowanie pracy.

Osobom zainteresowanym współpracą z nami oferujemy:

  • duże wyzwania w młodym zespole nowocześnie zarządzanej firmy,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin – umowa o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-06-01
Wyświetlona: 4221 razy