Front End Developer (Kraków)

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: Front End Developer Kraków

Opis stanowiska:

Do obowiązków na stanowisku Front End Developer będą należeć tworzenie front-endu aplikacji i witryny WWW oraz ich rozbudowa o nowe funkcjonalności. Będziesz również odpowiedzialny za optymalizację szybkości działania front-endu oraz tworzenie na bieżąco raportów postępów w zakresie zlecanych zadań.

Oferujemy:

- możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę, kontrakt),
- zatrudnienie na jasnych i stabilnych warunkach w rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zgrany i profesjonalny zespół współpracowników,
- pracę przy ambitnych i ciekawych projektach,
- dostęp do najnowszych systemów i narzędzi pracy,
- pracę w strukturach projektowych

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość HTML/CSS/Javascript (jQuery) poparta portfolio lub doświadczeniem
- znajomość technik Ajax, JSON, REST
- dobra znajomość PHP
- bardzo dobra znajomość różnic między popularnymi przeglądarkami internetowymi
- bardzo dobra znajomość standardów W3C
- znajomość systemów kontroli W3C
- umiejętność pisania czytelnego kodu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-25
Wyświetlona: 5184 razy