Game Developer (Android) - Hamburg

praca it: etat dla Sowelo Consulting / Niemcy

Tagi: ActionScript Adobe Air Adobe Flash OOP Game Development

Praca w jednej z najprężniej rozwijających się europejskich firm tworzących gry czasu rzeczywistego on-line oraz gry na platformy mobilne.

Obowiązki:
Konwersja istniejących gier na platformy Android lub iOS
Tworzenie zupełnie nowych gier na platformy mobilne
Współpraca z innymi zespołami

Wymagania:
Minimum 3 lata profesjonalnego doświadczenia
Programowanie w ActionScript 3.0, Adobe Air, Adobe Flash
Programowanie zorientowane obiektowo
Doświadczenie w tworzeniu gier/ doświadczenie w tworzeniu małych aplikacji we Flash’u
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość metodologii Agile

Oferujemy:
Pracę w międzynarodowym środowisku
Elastyczne godziny pracy
Pracę w nowoczesnym biurze w Hamburgu
Zniżki na bilety komunikacji miejskiej
Prywatne przedszkole
Kursy językowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-12
Wyświetlona: 6891 razy