Tester Aplikacji

praca it: etat dla Talent Partners / Katowice

Tagi: Tester aplikacje oprogramowanie

Dla naszego Klienta – renomowanej i intensywnie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Katowicach, dostarczającej nowatorskie rozwiązania na rynek polski i amerykański – poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Nr ref. TA/94/13
Miejsce pracy: Katowice
Najważniejsze obowiązki:
• przeprowadzanie testów funkcjonalnych,
• tworzenie scenariuszy testów,
• opracowywanie dokumentacji technicznej,
• pisanie testów automatycznych (Jmeter, Selenium),
• pisanie testów jednostkowych (Java z Junit).

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe z zakresu IT,
• min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
• znajomość metod pracy nad rozwojem oprogramowania (systemy kontroli wersji, śledzenie błędów, testy funkcjonalne, testy bezpieczeństwa, itp.),
• znajomość programów: Selenium, Jmeter, Apache 2,
• umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
• znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
• atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
• duże możliwości rozwoju zawodowego i finansowego,
• narzędzia pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-05
Wyświetlona: 5292 razy