Programista C++

praca it: etat dla Talent Partners / Bielsko-Biała

Tagi: programista c++

Najważniejsze obowiązki:

tworzenie, projektowanie i rozwijanie oprogramowania, analiza wymagań, przepływu danych, opracowywanie raportów i analiz, utrzymywanie i rozwój projektów informatycznych.

Wymagania:

wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku studiów o kierunku informatycznym, doświadczenie w programowaniu w języku C++, znajomość programów w języku C++, znajomość oprogramowania C++Builder, znajomość języka SQL, znajomość obsługi relacyjnych baz danych (w tym MSSQL Server), znajomość pakietów biurowych (MS Office, OpenOffice), znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

znajomość systemu kontroli wersji SVN, znajomość Crystal Reports, znajomość systemów klasy ERP lub CRM.

Oferujemy:

ciekawą pracę, liczne wyzwania zawodowe, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w młodym i kompetentnym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-17
Wyświetlona: 3360 razy