Przedstawiciel Handlowy/Specjalista do spraw Marketingu

praca it: etat dla Agencja Fotograficzno-Wydawnicza STUDIO AB s.c / Olsztyn

Tagi: Handlowiec Marketing

W związku z prężnym rozwojem firmy STUDIO AB poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy/Specjalista do spraw Marketingu

Opis stanowiska:
- Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz obsługa bieżących
- Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
- Doradztwo w zakresie oferowanych usług
- Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
- Dbanie o wizerunek firmy
- Raportowanie wyników pracy

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (głównie wykształcenie kierunkowe: Zarządzanie, Marketing, Handel i Sprzedaż)
- Mie widziana znajomość branży reklamowej
- Mile widziana znajomość języków obcych
- Praktyczna znajomość technik sprzedaży
- Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
- Prawo jazdy kategorii B
- Determinacja w realizacji celów sprzedażowych
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Umiejętność planowania własnego czasu pracy
- Umiejętność pracy w zespole
- Dyspozycyjność i elastyczność

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
- Wynagrodzenie podstawowe + miesięczna premia sprzedażowa zależna od wyników pracy
- Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, itd.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-21
Wyświetlona: 7163 razy