Digital Copywriter

praca it: etat dla zjednoczenie.com / Gdańsk

Tagi: copywriter kreatywny

Jesteśmy agencją interaktywną z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy dla znanych marek. Doradzamy naszym Klientom, jak skutecznie wykorzystać Internet jako narzędzie realizacji celów marketingowych. Prowadzimy działania wykorzystując email marketing, social media marketing, konkursy interaktywne, akcje promocyjne.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
DIGITAL COPYWRITER

Jeśli:
- masz głowę pełną pomysłów i potrafisz je przelać na papier
- jesteś kreatywny/a i wiesz, jak swój talent wykorzystać w pracy z klientem
- rozumiesz briefy i oczekiwania klienta
- kochasz pisać, dbasz o poprawność językową i przywiązujesz wagę zarówno do formy jaki treści
- masz w sobie dużo entuzjazmu i zapału do pracy w reklamie
- znasz się na marketingu
- dodatkowo masz doświadczenie w branży reklamowej, pisaniu tekstów na potrzeby działań w internecie

to znaczy, że jesteś idealnym kandydatem na stanowisko digital copywritera w naszej agencji

Zakres obowiązków:
- poszukiwanie i opracowywanie pomysłów na kampanie, konkursy, działania online dla klientów
- pisanie, pisanie i jeszcze raz pisanie (posty, hasła reklamowe etc.)
- opracowywanie strategii działań dla klientów

Oferujemy:
- pracę przy dużych prestiżowych projektach dla znanych marek
- wiele wyzwań, ciekawych i zróżnicowanych zadań
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do swoich kwalifikacji i doświadczenia
- pracę z doświadczonym gronem specjalistów
- pozytywną atmosferę pracy, z ludźmi pełnymi energii i obiad w każdy piątek ;)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-10
Wyświetlona: 9782 razy