Starszy programista .NET

praca it: etat dla JCommerce / London,U.K.

Tagi: IT NET programista jcommerce

Jesteśmy firmą IT, która specjalizuje się we wdrażaniu użytecznych, prostych w obsłudze oraz atrakcyjnych wizualnie rozwiązań. W szczególności rozwijamy: systemy ERP, systemy portalowe, rozwiązania Business Intelligence, rozwiązania dedykowane, systemy mobilne oraz świadczymy usługi outsourcing IT. W związku z nowym projektem poszukujemy osoby na stanowisko:

Dlaczego warto u nas pracować:

gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych projektów
oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe
stawiamy na przyjazną atmosferę pracy
oferujemy wsparcie w zakresie organizacji warunków mieszkaniowych w trakcie trwania kontraktu

Opis stanowiska:

realizacja projektów opartych o technologię .NET
udział w projektowaniu rozwiązań
wsparcie młodszych programistów w realizacji zadań

Wymagania:

minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
gotowość do wyjazdu na 1 rok do Londynu
bardzo dobra znajomość C#, VB.NET
bardzo dobra znajomość co najmniej jednej technologii ASP Web Forms / ASP MVC / Windows Forms / WCF
znajomość MS SQL Server 2008 / 2012
znajomość Entity Framework
co najmniej dobra znajomość języka angielskiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-22
Wyświetlona: 6413 razy