Programista PHP

praca it: etat dla Talent Partners / Katowice

Tagi: PHP programowanie

Dla naszego Klienta – renomowanej i intensywnie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Katowicach, dostarczającej nowatorskie rozwiązania na rynek polski i amerykański – poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Nr ref. PPHP/131/2012
Miejsce pracy: Katowice

Najważniejsze obowiązki:

-pisanie aplikacji w PHP,
-rozwijanie istniejącej wersji aplikacji (PHP), tworzenie i implementowanie,
-udział budowaniu produktów/software na dużą skalę, na skalę wielu tysięcy użytkowników.

Wymagania:

-znajomość PHP,
-doświadczenie w data mining, budowaniu algorytmów do wyciągania informacji biznesowych z danych w bazie,
-znajomość JavaScript, HTML i systemu szablonów Smarty,
-znajomość relacyjnych baz danych – w szczególności MySQL wraz z zagadnieniami optymalizacji,
-znajomość metodologii wytwarzania oprogramowania (Scrum),
-otwartość, komunikatywność,
-samodzielność.

Mile widziane:

-znajomość języka JAVA.

Oferujemy:

-ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
-atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
-duże możliwości rozwoju zawodowego i finansowego,
-narzędzia pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-05
Wyświetlona: 5411 razy