Web developer

praca it: etat dla Talent Solution / Poznań

Tagi: Web Developer programista PHP programista PHP

Naszym klientem jest agencja marketingowa o ugruntowanej pozycji na rynku, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie budowania wizerunku marki i firm, specjalizująca się w projektach graficznych, multimedialnych i internetowych. W związku z rozwojem swoich działań, poszukujemy ambitnej, dynamicznej, kreatywnej i samodzielnej osoby na stanowisko:

Web Developer
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref. 120744_WP
Obowiązki :
 współtworzenie i wdrażanie kreatywnych stron www
 tworzenie narzędzi i aplikacji online
 projektowanie i realizacja różnorodnych projektów interaktywnych

Wymagania :
 bardzo dobrą znajomość PHP
 bardzo dobrą znajomość baz danych MySQL
 bardzo dobra znajomość HTML, CSS;
 wykształcenie wyższe informatyczne;
 dobra znajomość: JavaScript (jQuery) oraz PHP (framework: Symphony Cake PHP, Codelgniter, MVC)
 dobra znajomość j. angielskiego;
 umiejętność pracy w zespole
 mile widziane doświadczenie w tworzeniu projektów reklamowych
Dodatkowym atutem będzie:
 znajomość baz danych MSSQL , Postgre
 znajomość MS SharePoint & SharePoint Designer
 umiejętność programowania procedur składowych w bazie MySQL lub MSSQL
 praktycznej umiejętności programowania ActionScript
 znajomość Microsoft SBS

Oferujemy :  Pracę w pełnym wyzwań środowisku  Praca przy ciekawych projektach  Atrakcyjne warunki zatrudnienia  Praca w młodym i zgranym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-27
Wyświetlona: 4816 razy