SW Manager

praca it: etat dla Cyclad Polska / Bełchatów

Tagi: SW

SW Manager
Miejsce pracy: Katowice

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

W związku z rozwojem na rynku polskim, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, lidera w rozwoju oprogramowania dla branży legal technology, poszukujemy osoby na stanowisko SW Manager. Kontrahentami firmy są najwięksi gracze na rynku m.in. konsorcja toczące spory patentowe, wojsko, czy agencje rządowe. Poszukujemy osób na stanowisko SW Manager.

Opis stanowiska:
Główne zadana na tym stanowisku pracy:

• Koordynacja pracy zespołu developerów,
• Motywowanie członków zespołu i czuwanie nad jakością realizowanych projektów,
• Nadzór w rozwoju nowych produktów i oprogramowania,
• Poprawa efektywności realizowanych procesów.

Wymagania stawiane Kandydatom:
• Wykształcenie wyższe,
• Poparte sukcesem doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, nadzoru i planowania pracy zespołu,
• Umiejętność pracy w grupie i zdolności przywódcze,
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

W zamian oferujemy:
• Bezpośrednie zatrudnienie u Klienta,
• Udział w dużych, ciekawych projektach,
• Codzienny kontakt z językiem angielskim w pracy,
• Ubezpieczenie na życie,
• Pełny pakiet opieki medycznej,
• Finansowanie dodatkowych aktywności (sport, rozrywka),
• Możliwość udziału w organizowanych przez firmę warsztatach językowych
• Pakiet relokacyjny dla Kandydatów spoza województwa śląskiego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-21
Wyświetlona: 8968 razy