Programista Flash

praca it: etat dla ZamKor P. Sagnowski i Wspólnicy sp. j. / Kraków

Tagi: Flash

ZamKor jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku wydawnictw edukacyjnych od 1991 r.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko
do działu nowych technologii.

Zadania na stanowisku:
- oprogramowanie funkcjonalności treści graficznych i merytorycznych
- tworzenie animacji i symulacji

Wymagania:
- umiejętność tworzenia animacji w programie Adobe Flash
- znajomość ActionScript 3.0 oraz problematyki programowania obiektowego
- dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifkacji
- pracę z najnowszymi technologiami w młodym i kreatywnym zespole
- zatrudnienie w stabilnej i rozwiającej się firmie w pełnym wymiarze czasu pracy
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- pakiet socjalny
- miłą atmosferę i komfortowe warunki pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-25
Wyświetlona: 5486 razy